Jak zamieścić czat na aukcji Allegro/eBay?
 

Czy instalacja czatu na aukcji jest możliwa?

Tak, jest to możliwe. CallChat prócz standardowego kodu do wklejenia na stronie, generuje także specjalny kod dopasowany do formularzy HTML - takich jakie stosowane są na eBay oraz Allegro. Po wklejeniu takiego kodu do opisu, na aukcji będzie się wyświetlał klawisz czatu umożliwiający klientom rozpoczęcie rozmowy online na czacie.

Jak umieścić czat na aukcji?

Zachęcamy do obejrzenia, krótkiej instrukcji filmowej:

Jeśli chcesz zamieścić status czatu na swojej aukcji w serwisie Allegro lub eBay, zaloguj się na swoje konto w callchat.pl, a następnie wybierz z menu pozycję Kod HTML czatu i skopiuj zaznaczony w czerwonym prostokącie kod HTML.

<a target="_blank" href="http://www.callchat.pl/callchat/chat/ID_Twojego_Czatu/new"><img alt="Livechat" src="https://www.callchat.pl/chat/getStatusImage/ID_Twojego_Czatu/1"></a>Skopiowany kod wklej na aukcji w edyotrze tekstowym.Przełącz się na edytor wizualny i sprawdź czy status czatu wyświetla się prawidłowo. Jeśli tak, czat na aukcję Allegro jest gotowy do użycia.


Przykład wdrożenia CallChata można obejrzeć u naszego klienta, który korzysta z czatu zarówno na Allegro jak i w prywatnym sklepie.


Twoja opinia:

Podpis:

Adres email:
(nie będzie opublikowany)

Twoja ocena:

Twój komentarz zostanie dodany po zakceptowaniu przez moderacje.